wtorek, 1 czerwca 2010

Surveys

http://www.AWSurveys.com/

Niestety okazali się oszustami w pierwszy miesiącu zapłacili mniej o 25$ ale zapłacili a w tym miesiącu cisza. Admin nie odpowiada na maile. Ale nie pozostawię tego tak! Zgłoszę gdzie potrzeba żeby admin tej strony został ukarany.

5 komentarzy:

 1. Mam do Ciebie parę pytań;). Faktycznie wszystko fajnie wygląda, też w 10 min mam 27$, ale czy na pewno to potem wypłacą? Sprawdzałaś? A i apropo działania tej stronki, to tam jest napisane, że trzeba mniej wiecej w 3 zdaniach opisywać, naprawdę mozna w 2 słowach tak jak to napisałas? i ostatnie pytanie, czy admini sprawdzają czy się weszło w te płatne strony czy nie? No i dzięki Ci za takiego bloga;))

  OdpowiedzUsuń
 2. raz zapłacili mi teraz drugi raz zlecam wypłatę i zobaczymy cz i tym razem zapłacą, jak będzie coś nie tak to napiszę na blogu. Ja opisuję w dwóch słowa np. whery good lub bad. Powiem że nie wiem czy admini sprawdzają. Dla mnie ważne jest to żeby zapłacili.

  OdpowiedzUsuń
 3. minimum do wypłaty to 75$ ale gdy wpłacasz na paypal to zabierają 25$:( czyli zarabiasz tak naprawdę 50$

  OdpowiedzUsuń
 4. Też zdobyłem te 27$, ale nie mogę się doczekać następnych stron do oceny. Przyjdą po paru dniach? Czy może poszło coś nie tak?

  OdpowiedzUsuń
 5. mi przyszły po dwóch dniach. Za polecanie innym też masz pieniądze

  OdpowiedzUsuń